about_left

1997 yılında açılan Pan Kitabevi yerel bir işletme olarak hayatına başlamış, zamanla bilinirliği artmıştır. Aradan geçen 20 yıl sonra siz değerli dostları sayesinde İzmir ve Türkiye'nin sayılı kitabevleri arasına girmeyi başarmıştır. Kitap satarken amacımız sadece ticari olmayıp, toplumumuzdaki okuma alışkanlığının artması ve sağlam bir yer edinmesi, öğrenme ve kendini geliştirme isteği içindeki bireylerin heyecanına ortak olma ve İzmir'e hak ettiği saygınlıkta bir mekan kazandırabilmiş olma hedefidir.
Yıllar içinde ciddi bir şekilde genişlettiğimiz kitap yelpazemize butik ve alanında en iyi yere sahip markaları da ekleyerek seçkin kırtasiye ürünler, özel hediyelik eşyalar, kaliteli dergiler, puzzle ve poster çeşitleri olacak şekilde çeşitlendirmiş bulunuyoruz.
İlgi duyulan yazar ve sanatçıların sevenleriyle bir araye geldiği organizasyonlar düzenlemenin yanı sıra kültür ve sanata dair etkileşimlerde de aktif yer almak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
20. yılımızı kitabevimize çok büyük bir yenilik ekleyerek kutluyoruz. Kitabevimizde sizlere en iyisini sunmayı hedeflediğimiz, üzerinde büyük bir titizlikle çalışıp hazırladığımız 2 katlı cafe'mizi hizmete sokuyoruz. Pan Bookstore & Cafe konseptiyle, dostlarımızın keyifle vakit geçirebileceği, çalışabileceği ve her şeyden önemlisi kendilerini evlerinde hissedebileceği bir oluşuma imza atmayı hedefliyoruz.
Bu yolculukta bizimle olduğunuz için sizlere teşekkür ediyor, emeklerimizin karşılığında en önemli ödül olan memnuniyetinizi elde etmek için heyecan ve istekle çalışıyoruz.